Sosyal Ağ

Instagram’a Çoklu Fotoğraf Paylaşımı Özelliği Geliyor

Yazar Eren Can

600 milyonluk kullanıcıya sahip Instagram yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Tek bir paylaşımla birçok fotoğrafı eklemenize olanak sağlayacak.

Bu özelliğin reklamcılar tarafından kullanıldığı öğrenildi bunu da fark eden Droid Life ekibi oldu. Ben bu özelliği beğendim oldukça kullanışlı olacaktır. Bazen birden fazla fotoğraf paylaşmak isteyebiliyoruz. Art arda paylaşım yerine tek bir gönderide çoklu fotoğraf paylaşımı yapmak daha iyi olacaktır.

Instagram, Android’deki en son beta sürümünde bu özelliği bütün kullanıcılara açık hale getirdi.

Yeni bir paylaşım yaparken fotoğrafın üzerine bir süre basılı tutmanız gerekiyor. Ardından uygulama sizi ayarlar sayfasına yönlendirecek ve burada 10 adet fotoğraf veya videoya kadar albüm paylaşımı yapabileceksiniz. Albümler yatay kaydırma hareketiyle görüntülenebilecek.

iOS ve Android için bu özelliğin ne zaman geleceği henüz belli değil.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

7 Yorum

  • Demek ki dudaklar şişirilerek çekilmiş öz çekimlerden aynı anda bir sürü paylaşabilecek yurdum kızları. Yapacak bir şey yok artık buna da katlanacağız.

  • gayet akıllıca ve güzel bir fikir olmuş.instagram gibi çok kullanıcı olan bir program için böyle bir özellik gerekliydi.

  • Instagram kendi misyonunu ve özelliğini daha fazla bozmamalı, yenilikler tabi ki iyi ama nerede fazlalık bir özellik bulunduruluyorsa orası bitiyor. Facebook gibi.

  • Çok iyi fikir olmuş instragram layout kullanarak küçük küçük yapmak yerine böyle daha güzel olacak

  • Çok güzel bir düşünce ancak biz yine millet olarak bununda foseptiğini çıkaracağız eminim. Bakalım bunu kullanarak kimler fenomen olmaya çalışacak.

  • Bol bol yenilikten zarar gelmez. Önemli olan güncelleme sonrası sorun çıkmaması ve uygulamanın hızlı olması gerisi önemli değil.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.