Sosyal Ağ

Instagram’a Çoklu Fotoğraf Paylaşımı Özelliği Geliyor

Pinterest LinkedIn Tumblr

600 milyonluk kullanıcıya sahip Instagram yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Tek bir paylaşımla birçok fotoğrafı eklemenize olanak sağlayacak.

Bu özelliğin reklamcılar tarafından kullanıldığı öğrenildi bunu da fark eden Droid Life ekibi oldu. Ben bu özelliği beğendim oldukça kullanışlı olacaktır. Bazen birden fazla fotoğraf paylaşmak isteyebiliyoruz. Art arda paylaşım yerine tek bir gönderide çoklu fotoğraf paylaşımı yapmak daha iyi olacaktır.

Instagram, Android’deki en son beta sürümünde bu özelliği bütün kullanıcılara açık hale getirdi.

Yeni bir paylaşım yaparken fotoğrafın üzerine bir süre basılı tutmanız gerekiyor. Ardından uygulama sizi ayarlar sayfasına yönlendirecek ve burada 10 adet fotoğraf veya videoya kadar albüm paylaşımı yapabileceksiniz. Albümler yatay kaydırma hareketiyle görüntülenebilecek.

iOS ve Android için bu özelliğin ne zaman geleceği henüz belli değil.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

7 Comments

 1. Demek ki dudaklar şişirilerek çekilmiş öz çekimlerden aynı anda bir sürü paylaşabilecek yurdum kızları. Yapacak bir şey yok artık buna da katlanacağız.

 2. gayet akıllıca ve güzel bir fikir olmuş.instagram gibi çok kullanıcı olan bir program için böyle bir özellik gerekliydi.

 3. Instagram kendi misyonunu ve özelliğini daha fazla bozmamalı, yenilikler tabi ki iyi ama nerede fazlalık bir özellik bulunduruluyorsa orası bitiyor. Facebook gibi.

 4. tarikakalin Reply

  Çok iyi fikir olmuş instragram layout kullanarak küçük küçük yapmak yerine böyle daha güzel olacak

 5. Hayır hayır, bence çok saçma olacak. Sayısızca öz çekim paylaşacaklar, nasıl kaldıracağız 🙁

 6. Çok güzel bir düşünce ancak biz yine millet olarak bununda foseptiğini çıkaracağız eminim. Bakalım bunu kullanarak kimler fenomen olmaya çalışacak.

 7. Hayri Alaca Reply

  Bol bol yenilikten zarar gelmez. Önemli olan güncelleme sonrası sorun çıkmaması ve uygulamanın hızlı olması gerisi önemli değil.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.