Teknoloji-İnternet

iPhone 7 Plus’a Özel Kamera Odaklı Reklam Dikkat Çekiyor

Pinterest LinkedIn Tumblr

Apple, popüler telefonu iPhone 7 Plus için yeni reklam yayınladı. Yeni reklamda telefonun portre modunun kalitesini gösteriyor.

Apple iPhone 7 ve Plus modellerinden istediği satış rakamlarına ulaşamadığı söyleniyor. Bu yüzden reklam çalışmalarına devam etme kararı aldı. Yeni reklam filmi “Take Mine” adı ile yayınlandı.

iPhone 7 Plus çift kamera sisteminin gücünü gözler önüne seriyor. Portre modu güzel bir flu arka planı oluştururken, ön plandaki nesneyi keskin hale getirmek için bir alan derinliği efekti uyguluyor. iPhone 7 Plus‘ın çift kamera sistemi, Portre modunun yanı sıra, iki kez optik zoom ve fotoğraflar için en fazla 10 kat dijital yakınlaştırma sunuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=r8mR33cp_Fk

5 Comments

  1. Cidden bu özellik sayesin profesyonel fotoğraflar çekilebilir çok önemli bir özellik olduğunu düşünüyorum

  2. Cavit Uçsuz Reply

    Gerçekten bahsettikleri kadar varmış, profresyonel makineden daha kaliteli haberleri vardı…

  3. İphone son yıllarda kendine özgü çok fazla yenilik geliştiremedi ama kalitesi iyi ve masraftan kaçmadıkları için hala tutuluyor. Kamerası ise en iyi özelliklerinden biri iphone 7plus ile sunulan çift kamera profesyonel çekimler yapmamızı sağlıyor.

  4. Apple ın her çıkardığı yeni telefonla böyle reklamlar çekmesi geleneği şirketin kendine güvenini gösteriyor. Adamlar ben yaparım diyerek resmen meydan okuyorlar dünyaya.

  5. İnsanlarda artık şöyle bir kanı oluştu. Apple yapıyorsa en iyisini yapar. Gerçekten de oyle.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.