Haberler

İş Dünyasının Güncel ve Son Dakika Haberleri Capital’de!

Pinterest LinkedIn Tumblr

İş dünyasındaki son gelişmeleri takip ediyorsanız bu yazımız size göre. Capital iş dünyasında son haberleri takip edebileceğiniz bir haber sitesinden daha fazlasını sunmayı hedefliyor.

İş dünyasını bir pizza gibi görelim ve her dilimi de ayrı bir önem taşıyor. Ekonomi, piyasa, finans, kobi, sektörler ve daha fazlası var. Sizi hangi dilimi ilgilendiriyor bilmiyorum ama Capital’de aradığınızı bulabilirsiniz.

Capital sizlere basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırmayı amaç edinmiş haber sitesidir. Şirket haberleri adı altında en son ve güncel haberler ile diğer sektör kategorilerine ait son haberlere ulaşabilirsiniz. Sitenin arkasında Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. bulunuyor yani son derece güvenilir ve kurumsal olarak çalışmakta.

capital-haber

Capital her ayın başlıklarını dergisinde yayınlıyor. Türkiye’nin en iyi aylık ekonomi dergisi Capital, iş dünyasında yönetimden araştırmalara, sanayiden yeni yaklaşımlara, her alandaki yenilikleri, dünyayla aynı anda Türk iş dünyasına ulaştıran bir dergidir.

Benimde abone olduğum Capital dergine sizde abone olabilirsiniz. 1 yıllık fiyatı sadece 100 TL. İsterseniz aylık olarak da alıp küresel ekonomiyi, yatırım enstrümanlarını ilgilendiren uluslararası gelişmeleri ve trendleri yakından takip edebilirsiniz.

capitalliste

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.