Promotion

İstanbul Özel Altus Beyaz Eşya Servis

Pinterest LinkedIn Tumblr

Arçelik bünyesinde bulunan Altus markası sizlere beyaz eşya hizmeti sunmakta olup, oldukça kullanışlı ve talep gören bir markadır. Birçok kullanıcıya hitap edilen bu markanın sizlere sunduğu bir diğer olanak ise son teknolojiyi yakından takip etmesi ve yeni ürünleri ile kalitenin beraberinde uygun fiyatlar sunmasıdır. Arçelik markasını dünyada bilmeyen yoktur. Altus markası da Arçelik bünyesinde bulunması ile ürünlerinin kaliteli olduğunu göstermektedir.

Altus Beyaz Eşya Servis

Firmamız Altus Servis olarak sizlere özel servis imkânı sunmaktadır. Her türlü bakım, onarım ve tamir işlerinizi anında gidererek profesyonel şekilde hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamızın tek hedefi sizleri memnun etmek olup, bunun için kalıcı ve çözüm odaklı ekibi barındırarak onlara alanlarında eğitimler sunmuştur. Bu nedenle alanın da eğitimli personelleri sizlere oldukça kaliteli şekilde hizmetlerini vermektedir.

Sizlere sunulan imkân bu kadarla yeterli kalmayıp, Altus Servis olarak beyaz eşyalarınız da değişen herhangi bir parça olduğun da 1 yıl parça garantisi sunmaktadır. Böylelikle sizlere sunulan parça değişimin de 1 yıl boyunca tekrar değişen parçanın arıza yapması halinde herhangi bir ücret almadan parçanızı tekrar değiştirmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için web sitemizi ziyaret ederken aynı zaman da yine web sitemizde bulunan iletişim numarası olarak 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak sorununuzu onlara bildirebilir ve bu şekilde sizleri kısa süre içerisin de ziyaret etmemizi sağlayabilirsiniz.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.