Promotion

İstanbul Su Kaçağı Bulma Firmaları

Pinterest LinkedIn Tumblr

İstanbul su kaçağı bulma firmaları sayesinde daireden alt kata inen su damlacıklarının yeri noktasal olarak bulunuyor. Fazladan bir yer kırılmasına gerek kalmadan kameralı su kaçağı tespiti yapan firmaları arayabilirsiniz.

İstanbul Tesisat Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı ile üst kattan antreye damlayan sular için çözüm için bizleri arayabilirsiniz. Su tesisatı döşenen bina yüzeyi oldukça fazladır. Mutfak, banyo, tuvaletteki su tesisatı arasında bağlantılar ve kalorifer tesisatı da ısı sistemi olsa da her zaman kaçak ihtimali vardır. Teknik personelimiz en ufak ihtimali bile kaçak yapan su tesisatı bulmak için %100 doğruluk veren basınçlı test pompası ile başlayacaktır. Suyun ne kadar hızlı tesisattan aktığını görmüş oluruz ve çok küçük sızıntılarda ilaç kullanımlarına yöneliriz. Üst kattan sıcak, ılık su akıyor gibi durumlarda ıslak kalan ve kuru görünen betonun içinde birikmiş su öbeklerini bile görüntüleyerek bulabilen termal kameralar ile kırmadan çözümlerimizden yararlanmaya ne dersiniz?

Duşa kabinden banyo zeminine su sızıntısı için çözümler sunabiliriz. Silikon çekilen duşa kabin olsa da küçük aralıklardan veya tesisattan delinme varsa akıntı meydana gelebilir. Gider suları zemine yakın kısımdan yeterli kaynağın iyi yapılmaması nedeni ile dışarıya akıyor olabilir. Öncelikle duşa kabin temiz su tesisatını sızdırmazlık testi ile kırmadan test pompası yardımıyla incelenmesine geçeriz ve iş arkadaşlarımız varsa bu hat üzerindeki sızıntıları cihaz üzerinde kesinlikle göreceklerdir. Bazen banyodaki diğer su tesisattaki kaçaklar duşa kabin gideri içinden akıyormuşçasına izlenim verebilir. Fayans arasındaki malzemenin aşınması ve fayanstan hava kabarcığı çıkması, su sesi gelmesi gibi sayısız olasılık olabilir. Hemen dinleme dedektörü ile o alandaki tesisatlar için ses yapan bölgeleri bulabiliriz. İğne ucu ile delinen su tesisatı düşünün ve içinden kullanmasanız bile yoğun su geçiyor. O delinen kısımda tazyikli su çıkışı ve gürültüsü olacaktır. Biz bu sistemler ile yerlerini bularak o noktada küçük bir tadilata ile çözüme geçebiliriz.

Banyonun dış, iç duvarında su sızıntısı, kaçağı, su akıntısı var gibi konularda bize danışabilirsiniz. Banyo, lavabo giderinde akıntı varsa alt katın banyo dış duvarına veya sizin katınızdaki zemine bile su gelebilir. Hemen gider içi kamera takıp inceleme yaparız. O sızdıran banyo giderini buluruz ve yeri tespit edilen kısımda onarımı ekiplerimiz başlayabilir. Hemen sitemizi ziyaret edin www.istanbulsukacagibulma.com size en yakın servisi öğrenin.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.