Genel

İYZİCO: HIZLI ÖDEME ALMA SİSTEMİ

Hem dünyada hem de ülkemizde ticari faaliyet kapsamı hızla değişiyor. Gelişen teknolojiyle birlikte “veresiye defterleri” çoktan nostalji köşesinde yerini aldı. Günümüzde ticaret, mahalle, semt gibi dar alanların ötesine geçecek kadar büyüdü. İnternet sayesinde artık dünyanın her yerinden ürün almak ya da ürün satmak mümkün.

Firmalar tarafında denklemin en önemli parçası, e-ticaret sistemlerinde müşterilerden nasıl ödeme alınacağının belirlenmesi kısmı. Bu aşamanın anahtarı olan sanal POSlar, fiziki alışverişlerimizde kullandığımız POSların sanal versiyonları. Normal koşullarda firmalar bu sanal POSları bankalardan temin edebiliyorlar. Ancak sürecin uzun sürmesi ve çoğunlukla olumsuz sonuçlanıyor olması, tüm bu “kolaylık”ı büyük bir zorluğa dönüştürüyor.

Sanal POS hizmeti ve diğer tüm ödeme sistemi sorunlarınıza kalıcı çözümleri nereden bulabileceğinizi düşünüyorsanız, cevabı Türkiye’nin tartışmasız en hızlı ödeme alma platformu olan iyzico.com’da bulabilirsiniz. İyzico ödeme sistemleri ile ilgili sorunlarınıza yüksek kalitede çözümler sunuyor.

Sanal POS hizmetiyle, tek entegrasyonla altı farklı banka ile ödeme alabilmenizi sağlayan iyzico, kullanıcılarınıza birbirinden farklı taksit ve tek çekim seçenekleri sunmanızı da sağlıyor. Özellikle Fraud kontrol olarak da bilinen sahteciliğe karşı etkin koruma sağlayan hizmeti ile dünya piyasasına ürünlerini satan ve satmak isteyen firmalara tam güvenlikli ticaret yapma imkanı sağlıyor.

Iyzico’nun son yeniliklerinden, iyziCrossborder, ticaret operasyonlarınızı küresel boyutlara ulaştırmak için Amerikan Doları, Euro, İngiliz Sterlini ve İran Riyali ile ödeme almanızı sağlıyor. Bu, global entegrasyon sürecinizi hızlandırıyor ve ticaret hacminizi en güvenilir şekilde genişletme fırsatı yakalıyorsunuz. Sistemin çalışma prensibinde satışınızdan gelen kazancınız o günkü para kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek hesabınıza aktarılıyor. iyzico’nun sağladığı mobil destek ile de ofisinize mahkum kalmadan, telefonunuzdan tüm hesap ve işlem hareketlerinizi kontrol edebiliyorsunuz.

Tüm bu e-ticaret ayrıcalıklarından faydalanmak ve gönül rahatlığı ile ticaret yapmak istiyorsanız size özel fırsatlar sunan iyzico sadece bir tık uzağınızda.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

  • Paypalın kapanmasıyla herkes alternatif bir ödeme yöntemi arar oldu. Biraz da İYZİCO’yu deneyelim bakalım.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.