Promotion

İzmir LG Televizyon Servisi

LG marka televizyonlar, teknolojik olarak oldukça donanımlı cihazlar haline geldi. Eklenmiş olan birçok özellik ile TV anlayışına yepyeni bir boyut getirdi. İnternet kullanımının yaygınlaşmasının TV’lerin sonu olacağı düşünülüyordu. Fakat LG öyle TV modelleri geliştirdi ve bu modelleri internet ile o kadar iyi bağdaştırdı ki artık her evde olmazsa olmaz cihazlara dönüştü.

TV’lerin niteliğinin bu kadar çok artmasının bir sonucu olarak da TV tamiri dediğimiz şeyin şeklinin değişmesine neden oldu. Normalde daha donanımsal olan sorunlar, artık yazılım ağırlıklı. Yani hiç TV’nin içini açmadan, belirli programları silerek, yeniden yükleyerek, ayarları değiştirerek TV tamiri yapmak mümkün.

LG Servisleri de doğal olarak daha kalifiye ve sürekli gelişmeye açık ekiplerden oluşuyor. Sürekli gelişen ve değişen teknolojik yeniliklere uyum sağlayarak bu konuda uzman olmak kolay bir iş değil. Neyse ki servislerin çoğu bunun altından kalkabiliyor. LG Servis bunlardan biri. Çalışanlarını sadece teknolojik ve teknik yenilikler açısından değil, aynı zamanda insan ilişkileri konusunda da aynı derecede eğitim veren servis, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor.

Karşıyaka LG Servisi her ne kadar ilçe içerisinde hizmet verse de İzmir2in hemen her ilçesine giden bir servis. Özellikle hizmetten memnun kalan müşterilerin birbirini tavsiye etmesi üzerine İzmir’de hemen her yere gidiyorlar. Eğer siz de İzmir’de bulunuyorsanız ve LG marka TV’nizde bir sorun varsa bu servisi arayarak eve çağırabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.