İzmir Özel Arçelik Servis Ayrıcalığını Sizde Yaşayın!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Beyaz eşyadan kombiye, klimadan küçük ev aletlerine kadar her gün kullandığımız cihazlar evimizin olmazsa olmazları konumunu almakta. Evlerimizde kullandığımız bu elektronik cihazların sayısı gün geçtikçe artış göstermekte. Bir gün bile buzdolabımızı kullanamadığımız zaman yaşanan sıkıntıları bir düşünün. Özellikle acil bakım-onarım ihtiyacı olan cihazlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Arçelik marka cihazlarınızla ilgili yaşadığınız her türlü arıza için veya bakım-onarım ihtiyaçlarınızda, uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. Arızalanan cihazlarınızın özel servisini web sitemizden bize ulaşarak talep edebilirsiniz. Özel İzmir Arçelik Servisi olarak, 7 gün 24 saat sizleri mağdur etmeden hizmet verebilmek için en yüksek hassasiyeti göstereceğiz.

Isınma için klima da kullanılan şehrimizde gün içinde yaşanan yoğun elektrik kullanımından kaynaklanan voltaj değişimleri nedeniyle elektrik ya da mekanik arızalar oluşabilmektedir. Arızalanan ürünlerde parça değişimi ihtiyacı söz konusu olabilir, bu gibi durumlarda özel servis hizmetimizin kapsamında İzmir Arçelik servis olarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Karşılaştığınız her türlü arıza konusunda web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu sorunların siz müşterilerimizi sıkıntıya sokmaması için sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendine görev edinmiş olan servisimizden özel olarak hizmet alabilirsiniz.

İzmir’de yaşayan siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizleri her gün daha büyük bir motivasyonla çalışmaya ittiği için, kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. Karşılaşabileceğiniz her türlü arızayla ilgili, İzmir Arçelik servis özel olarak hizmetinizdedir.

Yorum Yapın