Sinema

James Bond 007 Skyfall

Pinterest LinkedIn Tumblr

Skyfall-Movie-Poster

Evet film sitelerinde James Bond 007 Skyfall Türkçe Dublaj çıkmış bugün izledim aksiyon severlere tavsiye ederim.

Özet & detaylar

MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve kurumun değerleri temelden sarsılır. M’e karşı sadakat testinden geçen ajan James Bond kişisel bedelleri ağır olsa da, tehdidi bulup her ne pahasına olursa olsun yok etmelidir. Zira MI6’yı ciddi riske sürükleyen isim Silva adında gözü kara, gizemli bir adamdır…
Sinema tarihinin en uzun soluklu aksiyon film serisi olan gizli ajan 007 James Bond’un nefes kesen macerası bu sefer Türkiye, Çin ve İngiltere ekseninde geçiyor.
Serinin 23. filmi olan Skyfall’da 2000’li yılların son Bond’u olarak Daniel Craig’i izlerken ünlü aktöre M rolünde seyircinin alıştığı üzere Judi Dench, Silva rolünde Javier Bardem, hukümet görevlisi Mallory olarak Ralph Fiennes, seksi Bond kadınları olarak ajan Eve rolünde Naomie Harris ve Severine rolünde Bérénice Marlohe eşlik ediyor.
Yönetmen koltuğunda Sam Mendes’in oturduğu filmin Türkiye dışındaki diğer çekim mekanları arasındaysa Şangay, Londra ve İskoçya’nın kuzey bölgeleri yer alıyor.

İlgili Aramalar: James Bond 007 Skyfall izle, James Bond 007 Skyfall Türkçe dublaj izle, Skyfall 720p izle, Skyfall 720p Türkçe Dublaj izle

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.