Sinema

Jobs Filminin Yeni Afişi Yayınlandı

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jobs Filminin Yeni AfişiSteve Jobs’ın hayat hikayesini konu alan Jobs filminin vizyona girmesine az kaldı sayılır. Jobs’ın renkli yeni afişi de izleyicilerle paylaşıldı. 

Başrolünde Ashton Kutcher’ın yer aldığı film, Apple’ın kurucusu olan ve 2011 yılında kanser nedeniyle hayatını kaybeden teknoloji ve endüstri dahisi Steve Jobs’un gençlik yıllarından başlayan hayat hikayesine odaklanıyor. Filmde Jobs’un özel hayatından kesitler, kendini motive ediş şekli, onu yönlendiren kişiler anlatılırken özellikle Jobs’un gençlik yıllarına odaklanılıyor. Jobs’un ilk başarılarını izleyeceğimiz filmde aynı zamanda düşüşlerini ve tekrar ayağa kalkışlarını izleyerek bu önemli mucidin mücadelesine tanık olacağız. Yönetmenliğini Joshua Michael Stern’in üstlendiği filmin senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.

Renkli afiştede görüldüğü üzere Ashton Kutcher, Steve Jobs’a oldukça benzetilmiş. Yapılan yorumlarda da çerçeveli gözlüğü, sakalı ve duruş pozisyonu ile role tam oturduğu belirtiliyor. Renkli yeni afiş orijinal renkli Apple logosunun renklerinden kaynaklı gözüküyor. Steve Jobs, 5 Ekim 2011′de pankreas kanseri nedeniyle hayata gözlerini yummuştu.

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.