Promotion

Jurassic World Tanıtımı

JURASSİC WORLD
Sinema tarihinde belki de her yönüyle en önemli yapımlardan olan Jurassic Park serisi ilk kez 1993 yılında çıkmıştır ve milyonlarca kişi tarafından beğenilerek izlenmiştir. Bu filmin beğenilerek izlenmesi o yılların en iyi görsel efektlerine sahip olmasıdır. Film hasılatı da çok yüksek rakamlarla kırarak toplamda 3 serilik bir yapım ortaya çıkmıştır. Aradan tam 14 sene geçti ve bizlere 2011 yılında yeni bir tane çekileceği duyurulmuştu ve aslında 2014 yılında vizyona girmesi planlanan yapım daha sonra ertelendi. Tekrar vizyon tarihi duyurulan filmin 12 Haziran 2015 olarak kesin karar kılındı. Kadrosuyla yine çok ses getirecek filmde, yönetmen koltuğuna Colin Trevorrow isimli direktör geçiyor ve senaryo yine eskiden olduğu gibi Michael Crichton’a ait.

jurassic world izle

Başrolde ise ünlü aktör Chris Pratt ile birlikte Judy Greer ve Ty Simpkins’ı görüyoruz. Bilim kurgu türündeki en iyi örneklerden biri olarak gösterilen Jurassic Park serisi yeni adı Jurassic Word ile macera ve aksiyon dolu sahneleriyle seyircisine tekrar keyifli seyirler yaşatmak için geri geliyor. Jurassic World Türkçe Dublaj Full Hd İzle seçeneği ile filmi en kaliteli şekilde ve Tek part seçeneği ile filmi kesintisiz izleyebilirsiniz. bulunmaktadır. Hikayenin önceki serilerinde olduğu gibi olaylar Isla Nublar Adası’nda yaşanır. Bu ada Kosta Rika’nın yakınlarında pasifik kıyısı civarında bulunur. Bundan yıllar önce çekilmiş tam olarak 22 sene önceki Jurassic Park efsanesininde başlangıcı olan bu ada yine Jurassic World filmine ev sahipliği yaptı. Jhon Hammond uzun yıllar hayalini kurduğu ve üzerinde çalıştığı devasa dinozor projesini hayata geçirir.
Geçmiş yıllardaki dinozor projelerine göre bu daha da görkemli olmuştur. Dinozorların yaratıldığı ve çoğaltıldığı ve onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek, bakımlarını yapabilecek devasa büyüklükte bir park inşa edildi ve burasının adı da Jurassic Worl oldu. Buldukları her dinozor türünün genlerinden faydalanıp farklı genleri birleştirip dev bir farklı dinozor canavarı yaratmayı başardılar. Fakat bu devi yarattıklarında bilmedikleri bir şey vardı oda çok akıllı olmasıydı. Online sinema izle filmi keyifle bir şekilde izleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Editör

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.