Sinema

Justice League Filminden Yepyeni Fragman Yayınlandı

Pinterest LinkedIn Tumblr

DC evreninin süper kahramanlarını toplayan Justice League‘in yeni fragmanı DC severlerle paylaşıldı.

Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash ve Aquaman gibi DC evreninin süper “yıldızlarını” bir araya getren filmin yönetmen koltuğunda, çizgi uyarlamalar konusunda uzman kabul edebileceğimiz Zack Snyder oturuyor.

Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Cyborg ve Superman tek bir düşmana karşı! Steppenwolf. Merakla beklediğim bir film önümüzdek ay vizyona giriş yapacak, kaçırmam gideceğim.

Başrollerini Ben Affleck, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, J.K. Simmons, Ciaran Hinds, Diane Lane, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Amber Heard ve Connie Nielsen’in üstlendiği Justice League, 17 Kasım’da vizyona girecek. 

1 Comment

  1. heyecanla beklediğim bir film fragman harika olmuş bir an önce çıksın artık

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.