Promotion

Kış Geldi! İmmergas Kombilerinizin Bakımını Yaptırdınız mı?

Pinterest LinkedIn Tumblr

İmmergas markası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve bu markayı tercih etmemizin en önemli sebeplerinden bir tanesi de İstanbul halkının bu markaya duyduğu güvendir. İmmergas markası bu şehirde çok fazla tercih ediliyor bizler de servis firması olarak tercihimizi bu markadan yana kullandık ve 10 yılı aşkın süredir İmmergas için hizmet veriyoruz. Alanında uzaman ekiplerimiz ile birlikte gerekli çalışmaları yapıyor ve sürekli olarak yenilikler sunmaya gayret gösteriyoruz.

İmmergas Servis Sancaktepe : 444 78 56 AYNI GÜN HİZMET

Firmamızın İstanbul genelinde verdiği hizmetler sürekli olarak takip altındadır, bu yüzden eksik yapılan her iş için müşterilerimizle iletişim kurulur ve gerekli işlemler yapılır. Temizlik konusunda hassas davranıyoruz ve buna bağlı olarak da çalışanlarımızın evlerinize galoşla girmesini uygun görüyoruz.

Firma olarak hassas olduğumuz bir diğer nokta ise; bakım hizmetlerindeki temizliktir. Etrafı batıran çalışanlarımızın bakım hizmetleri sonunda gerekli temizliği yapması mecburdur bu kurala uymayan çalışanlarımızı bizlere bildirebilir ve uyarmamızı sağlayabilirsiniz. Uyarı alan işçilerimize hiçbir şekilde sert tavırlar sergilemiyoruz sadece işini daha iyi yapması için küçük telkinlerde bulunuyoruz.

İmmergas Servis firmasının kendine ait prensipleri var ve bu prensipler doğrultusunda hareket ediliyor. İnsanların güvenini kazanmak kolay değil, bunu bilen firmamız en küçük hata bile yapmadan servis hizmetlerini tamamlamaya gözen gösteriyor. Çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden faydalanmak için çağrı merkezi numaralarımızı arayabilir ve bizlerden servis hizmeti alabilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.