Kızların Sevdiği Telefon Süsleme Oyunları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Bildiğiniz gibi devir teknoloji devri son yıllarda en çok gelişen teknoloji kuşkusuz akıllı telefonlar olacaktır. Cihazların donanım özelliklerinin yanı sıra cihazların daha güzel bir görünüme sahip olduklarını görüyoruz. Cihazın görünümü güzel olsa bile daha iyi bir görünüm elde etmek mümkün şöyle mümkün birbirinden farklı telefon kılıfları sayesinde daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
Eğer telefon süsleme konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız sizlere bir oyun önereyim. Bu oyunda istediğiniz gibi bir telefonu, istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Bu oyundan sonra telefon süsleme artık sizin için çok kolay bir durum olmuş olacak.
Oyun hakkında biraz daha ayrıntılı bilgiler vereyim. Oyundaki karakter için havalı bir cep telefonu seçmelisin ve seçtiğin telefona şık motiflerle, çıkartmalarla ve taşlarla süsleyerek yeni bir tasarım elde edebilirsin. Ayrıca oyundaki karakter için hoş bir kıyafet seçmen gerekiyor.
Telefonunuza dilerseniz oyun içindeki sekmelerden arka plan resmi bile belirleyebilirsiniz. 
Oyun daha çok kızlara hitap ediyor. Kız oyunları artık daha çeşitli hale geldi.
Telefon süsleme oyunu yüklendikten sonra içerisinde OK işareti olan mor renkli butona tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Farenizi kullanarak telefon süsleyebileceğiniz oyunda ilk olarak süslemek istediğiniz telefon modelini seçebilirsiniz.

Yorum Yapın