Promotion

Kombiler İçin Özel İmmergas Servis Hizmeti

Yazar Eren Can

Kombi üretimi ve satışı gerçekleştirerek büyük markalar arasında yer alan İmmergas markasının, dünyada olduğu gibi ülkemizde de birçok müşterisi olduğu bilinmektedir. Üretim şekli ve ürün kalitesi gibi özellikler ile adından söz ettirmiş marka için verdiğimiz immergas servis hizmeti ile özel olarak kombi ürünlerindeki arızaların giderilmesini sağlamaktayız.

Uzman çalışanlarımız ve deneyimli kadromuz ile kombilerin tespitini özel bir çalışma ile belirleyerek çözüm odaklı tamir işlemlerini uzman çalışanlarımız ile sunmaktayız. Arıza işlemi daha büyük olan kombilerde değiştirilmesi gereken parçalar için taktığımız her bir parçaya 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız tarafından güvenli ve kaliteli özel servis hizmetleri sunmaktayız.

İmmergas Servis hizmetimiz ile kombi ürünlerinizin özel olarak bakım ve onarımlarını yapmakta, aynı zamanda 7gün 24 saat acil çağrı merkezimiz ile hizmet vermekteyiz. İstenilen adrese istenildiği saatte ulaşan çalışanlarımız, kombilerdeki arızaların tespitini özel aletler ile belirleyerek problemlerin giderilmesini sağlamaktadır.

Kombilerdeki ürünlerin tamir işlemleri sırasında etrafa zarar verilmeden müşterilerimizin memnun kalmasını sağlanır. Müdahale edilecek olan bölgeler ve parçalar için gerekli fiyatlar çıkartılarak, müşterilerimiz ile ortak anlaşmalar yapılmakta ve bu süreçler sonucunda hızlı ve güvenli yoldan bakım ve tamir işlemleri uygulanmaktadır. Kombi bakımında özel servis hizmeti sunan firmamıza çarı merkezimizden ulaşabileceğiniz gibi internet ortamından da kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.