Tanıtım

Koş Fred Koş 2 – Gelişmiş 3D Oyun

Yazar Eren Can

kos-fred-kos-2

İnternette en çok ziyaret edilen sitelerin bir kısmı kuşkusuz oyun siteleri olduğunu söyleyebilirim. Her geçen gün daha iyi, daha kaliteli internet oyunları çıkıyor. Sizlere güzel bir şekilde vakit geçirebileceğiniz bir oyun önereceğim.

Teknolojinin gelişmesiyle yeni birçok özellikler geliyor. Bu özelliklerden bir tanesi 3d oyunlar artık oyun sitelerinde en çok tercih edilen çeşitlerden biri haline geldi.

İşte sizlere önereceğim oyun Koş Fred Koş 2, 3 boyutlu görsel efektler kullanılarak hazırlanan harika bir oyun.

Sizlere oyundan bahsedeyim.3D Koş Fred Koş 2 oyunu yüklendikten sonra oyunun giriş ekranında ister boşluk tuşuna basarak isterseniz de fareniz ile herhangi bir yere tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyunun ana karakteri Fred’i klavyenizdeki yön tuşları ile hareket ettirebilir ve boşluk tuşu ile engellerin üzerinden zıplamasını sağlayabilirsiniz. Oyunda tuzakları ve yolları öğrendikten sonra oyunda ilerlemeniz ve daha yüksek puanlar almanız daha da kolaylaşacaktır. Ayrıca azrailin sizi yakalamasına izin vermeyin.

Oyunda 3 farklı oyun modu bulunuyor ayrıca satın alabileceğiniz özel karakterler, yeni kıyafetler sizleri bekliyor. Yep yeni tehlikeli tuzaklara karşı tedbirli olun 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.