Kurumsal

Kredi Denizi ile Güvenilir Kredi Başvuruları

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bilinçsiz kredi kullanmak bizi bir anda çok zor büyük bir yükün altında bırakabilir, ama unutmayalım ki krediler aynı zamanda bir can simidi gibi hayat kurtarabilir. Acil nakit ihtiyaçlarımıza krediler aracılığı ile çözüm üretmek mümkün. Kredi notunuz düşük değilse ve belli bir geliriniz varsa kredi almanız zor olmayacaktır.

Her bankanın krediler için öngördüğü faiz oranları ayrıdır. Bu bakımdan kredi almadan önce bankalar hakkında araştırma yapmak gerekir. Kredi Denizi, Türkiye’nin en iyi bireysel finans ürünleri karşılaştırma sitesidir. Onlarca banka şirketinin kredi ve mevduat tarifelerini karşılaştırır. Kredi danışmanı olan sitenin misyonu bireysel finans ürünleri konusunda tüketiciyi bilinçlendirmek, akıllı finansal kararlar vermelerini sağlamak ve finansal ürünlerle ilgili karşılaştırma kültürünü yaygınlaştırmak.

kredi-denizi

Kredi faiz oranlarında hesapladığınız yüzde 0.01’lik fark bile 60 veya 120 aylık kredi taksitlendirmelerinde sizi maddi açıdan rahatlatmaya yeter. Alacağınız kredinin türü, miktarı, vade süresi değiştikçe geri ödeyeceğimiz paranın miktarı da doğru orantılı olarak değişmektedir. Kredi denizi, size hangi bankanın ne kadar kredi verdiğini tek tıkla kredinizi hesaplamanıza yardımcı olacak ve sizde bunlar arasında cebinize uygun faizli kredinizi seçeceksiniz.

Kredi Denizi aracılığıyla İş bankası ve Yapı Kredi gibi büyük ve güvenilir bankalar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ticari firmalara özel seçenekler sunan Yapı Kredi sizlerden şu belgeleri talep ediyor. Serbest meslek sahipleri için: Vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, gelir tablosu/hesap özeti, cari yıl mizası, esnaf ve sanatkarlar oda kayıt belgesi yada faaliyet belgesi. Eğer gerekirse banka sizden kefil isteyebilir.

Bazı bankalar gelirin 10 katına kadar kredi verebilirken, bazı bankalar gelirin 20 katına kadar kredi verebilir. Konusunda uzman olan Kredi denizi, Yapı Kredi ticari firmalar ve vergi levhalılar için kolay başvuru imkanını sizlere sunuyor. Kredi Denizi güvencesiyle işleminizi yapabilmek için lütfen linke tıklayınız.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.