Promotion

LG Servis

Pinterest LinkedIn Tumblr

LG firması özellikle son zamanlarda günlük hayatta sıklıkla kullanmakta olduğunuz birçok elektronik cihazı üretmeye devam ediyor. Telefon, televizyon, buzdolabı ve daha birçok parça konusunda sunmuş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde müşterilerini memnun eden firma ile ilgili olarak herhangi bir şekilde problem yaşarsanız LG Servis ekibi olarak her zaman sizin yanınızdayız.

LG Servis Hizmeti İçin Tıklayın!

Sahip olduğumuz çeşitli yedek parçalar sayesinde ekip arkadaşlarımızla beraber değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca garanti veriyoruz. Bu garanti süreci içerisinde eğer herhangi bir şekilde arızalanma meydana gelecek olursa tekrar ücret ödemek zorunda kalmadan LG Servis ekibi sayesinde ücretsiz bir şekilde değişim işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ekip olarak her zaman kullanıcının yanında olduğumuz için haftanın yedi günü ve günün 24 saati aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ne zaman olursa olsun bize ulaşabilir ve böylece kısa süre içerisinde destek almaya başlayabilirsiniz. Eğer isterseniz evde bakım hizmetleri sayesinde cihazlarınızı evinizden dışarıya bile çıkarmadan gerekli olan işlemleri yapma fırsatına sahip olacaksınız.

Bir yıl geçerli garanti süreci içerisinde parçalar ekip arkadaşlarımızın ortaya koymuş olduğu işçilik ile beraber bizim korumamız altında olacaktır. Bu yüzden yeniden arızaların meydana gelmesi konusunda herhangi bir şekilde şüpheye düşmenize gerek yok. Özel servis olarak uzun yıllardan beri mutlu müşterilerimizin yanında yer almaya devam ediyoruz. Eğer siz de sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.