Teknoloji-İnternet

Limango Türkiye kapandı!

Yazar Eren Can

Türkiye’ye 2009 yılında giriş yapan özel alışveriş sitesi Limango, ülkemizdeki faaliyetlerine son verme kararı aldı.

2007 yılında kurulan Almanya Münih menşeli Otto Grup şirketlerinden olan Limango, özel ve popüler alışveriş sitesi olarak Türkiye’de 6 senedir hizmet veriyordu. Limango daha çok kadın modası ağırlıklı ürünleriyle biliniyordu. Outlet alışveriş mantığı taşıyan ve son derece ekonomik fiyatlara sahip olan Limango e- ticaret sitesinin takipçilerine mesajı şöyle oldu.

Sevgili Müşterilerimiz,

30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi info@limango.com.tr adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle
limango ekibi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

  • Limango , Markafoni ve trendyol gibi rakipleriyle savaşamadı Fakat suan limangoo com gibi bir alternatifi de çıktı bunuda soylemek lazım

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.