Teknoloji-İnternet

Mark Zuckerberg, Oculus Rift için Hazırlanan Videoyu Paylaştı

Yazar Eren Can

Mark Zuckerberg, merakla beklenen sanal gerçeklik cihazı Oculus Rift için 30 oyunun videosunu paylaştı.

Cihazın ilk gönderimleri 28 Mart tarihinde gerçekleştirilecek ve Oculus Rift’e özel geliştirilmiş 30 oyunda satın alınabilir durumda olacak.

Facebook profili üzerinden Oculus Rift için sunulacak oyunların görüntülerini içeren bir videoyu paylaşan Mark Zuckerberg, “yeni bir oyun platformunun başlangıcı için bugüne kadar gördüğümüz en iyi içerikler” cümlesini kullandı.

Oculus Rift için kullanıma sunulacak 30 oyunun tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

We just announced 30 virtual reality games that will be available on Oculus when it ships later in March. This is the best content lineup I’ve ever seen for the launch of a new gaming platform. Check out this video to see what’s coming.

Mark Zuckerberg tarafından gönderildi 16 Mart 2016 Çarşamba

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

  • Oculus rift Facebook tarafından satın alınınca çok büyük gelişme bekliyordum fakat bu gelişmeler fiyatının açıklanması ile birlikte söndü

  • facebook un kurucusu olan Mark Zuckerberg bu videoyu paylaşmışsa çok izleyen olur sınır yoktur. milyarlar izler güzel video

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.