MaxiCep İle Teknolojiyi Yakından Takip Edin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Teknoloji her geçen gün gelişmeye devam ediyor yeni ürünler geldikçe de takip etmesi zor olabiliyor. MaxiCep ile düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Teknoloji gün geçtikçe daha popülerleşme başladı böyle olunca da birçok teknoloji ve mobil  içerikli siteler türemeye başladı. Sizlere maxicep’ten bahsetmek istiyorum. Maxicep 16 Aralık 2004 tarihinden bu yana “Türkiye’nin En İyi Mobil Teknoloji Portalı” sloganıyla hizmet vermeye devam eden teknoloji haber portalı ve forum sitesidir.

2,5 milyon kayıtlı üyesi ve 300‘e yakın forum kategorisi bulunuyor. Akıllı telefonlar, gsm operatörleri, giyilebilir teknolojiler, oyun, bilgisayar, internet ve sektörel haberleri güncel olarak sunuyorlar. Ayrıca forumda destek kategorilerinde sorununuzu belirtirseniz forum yetkilileri ya da bilgisi olan üyeler size yardımcı oluyor.

Almak istediğiniz bir ürünü tanımak, özelliklerine hakim olmak isteyebilirsiniz. Maxicep’te detaylı ürün incelemeleri yapılıyor özellikle cep telefonu, tablet, akıllı saat ve giyilebilir teknolojiler yazılı veya videolu bir şekilde sunuluyor. Kısaca teknoloji adına her şey maxicep.com‘da yer alıyor.

Maxicep uzun zamandır takip ettiğim bir site. Kendi alanında en iyilerinden bir tanesi kesinlikle. Maxicep.com’un Android ve iOS için yayınlanmış forum uygulaması da bulunuyor. Forum kategorilerini ve içeriklerini kolayca gezerek, katılım yapabilirsiniz.

maxicep-apps

( Uygulamaya ait görüntü )

Yorum Yapın