Televizyon

Merakla Beklenen BÖRÜ Dizisinden Yeni Tanıtım Videosu!

Yazar Eren Can

Star TV‘nin yeni yayın döneminde yayınlanacak olan ve Dağ filmi yapımcılarından gelen Börü dizisi için internete özel fragman yayınlandı.

DAĞ 2 filminin yazarı ve yönetmeni Alper Çağlar’ın yeni projesi olan BÖRÜ internete özel tanıtım fragmanını Star TV’nin YouTube kanalından paylaşıldı.

Börü 60 dakikalık 6 bölüm şeklinde ekrana gelecek.

BÖRÜ’de Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Murat Arkın, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Bedii Akın, Ozan Ağaç, Gürol Tonbul gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi olarak yer alacaklar.

Gerçek hikayelerden esinlenen, gerçek ekipmanlar ile gerçek mekanlarda çekilen BÖRÜ, özellikle çatışma sahnelerinde kullanılacak görsel efektleriyle dikkat çekeceğini düşünüyorum. BÖRÜ Türkiye’de özel kanallarda yayınlanmış ilk mini seri olacak. Ayrıca dizi finalini sinemalarda yapan ilk mini seri olma özelliğini de taşıyacak.

Bölümler, dünyanın en prestijli sinema kamerası markası olan RED’in, Türkiye’de ilk kez kullanılacak RED WEAPON 8K modeli ile çekiliyor. Bu dizide gerçeklik ön planda. Henüz dizinin yayınlanacağı tarih belli değil.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

6 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.