Android Günün Oyunu İOS

Mükemmel Refleksler İçin 4 Arcade Oyunu

Yazar Eren Can

Arcade oyunları basit kontrol edilmesiyle ve aksiyonu ile en sevilen oyun türlerinden biridir. Skor yapmak için bir kez daha oynamanızı sağlayan güzel 4 oyun tavsiye ediyorum size.

Disney Crossy Road

Disney temalı karakterlerin ve müziğin eklenmesiyle oyun daha da çekici hale geldi. Disney Crossy Road’da sevimli kahramanların karşıdan karşıya geçmesine yardımcı oluyoruz. Tabii bunu yaparken yoğun trafiği geçmeniz gerekiyor işte oyunun aksiyonu da burada diyebiliriz.

Google Play – AppStore

Beat Stomper

Puan kazanarak yeni görsel temaların ve şarkıların kilidini açabilirsiniz. Bir sonraki platforma geçmek için zıplayın, yanıp sönen kareyi vurabilirseniz muazzam bonus puanlar kazanabilirsiniz. İyi bir ritim duygusu, bu deneyimin olmazsa olmaz bir parçası. Sizi zorlayan seviyeler karşınıza çıktığında bir hışımla vazgeçmemeye çalışın.

Google Play – AppStore

Paper Toss Boss

Paper Toss Boss, Android ve iOS platformunun en çok oynanan kağıt fırlatma oyunu.

Futbol topu gibi farklı fiziksel özelliklere sahip nesneler, yere çarptıktan sonra sepete atılabiliyor. İş yerinin can sıkıcı havasından kurtulmanın en iyi yolu nedir? İşten kaytarmak! Kağıtları ve diğer nesneleri çöp sepetine atın; bunu yaparken, fişini çekmeyi çok istediğimiz o yakındaki vantilatörü de hedef alın. Uyarı: Aman gerçek hayattaki yöneticiniz sizi bunu oynarken yakalamasın!

Google Play – AppStore

Parallyzed

Karakterlere en uygun olan engellerle başa çıkabilmek için iki karakteri bir düzlemden diğerine geçirerek aynı anda iki etap arasında gidip gelmeniz gerekiyor. Oyun, kafanızı karıştırmak üzere tasarlandığından şunu unutmayın: Her kız kardeş sadece kendi rengiyle eşleşen enerji alanından geçebilir.

Google Play – AppStore

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

  • paper toss boss oyunu fena sinir eden bir oyun. bugün birkaç saat oynadım zamanım bol olduğundan ama hızlı olmak lazım 🙂

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.