Teknoloji-İnternet

n11.com’dan Kişiselleştirilmiş Öneri Sistemi

Pinterest LinkedIn Tumblr

n11.com, prudsys RDE  ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde ziyaretçilerine, ilgi alanlarına göre ürün önerileri sunuyor.

n11.com’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, ziyaretçilerine özel alışveriş deneyimi sunmak amacıyla, kişiselleştirilmiş öneri alanında hizmet veren prudsys RDE firması ile anlaştı.

Her gün yaklaşık 1 milyar kişiselleştirilmiş öneriyle 34 ülkede 200’ün üzerinde çevrimiçi mağazada müşterilere özel alışveriş deneyimi sunan prudsys RDE firması, n11.com ziyaretçileri için kişiselleştirilmiş modül ve kişiselleştirilmiş bülten hizmeti ile çevrimiçi kanallarından ilgi alanlarına göre ürün önerileri sunuyor. Söz konusu hizmet, çevrimiçi mağaza, mobil mağaza, mobil uygulama ve e-bültenlerde gerçek zamanlı olarak sunuluyor.

n11.com Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cenk Çivici:

“Müşterilerimize bireysel alışveriş deneyimi sunmak amacıyla kişiselleştirilmiş öneri konusu ana hedeflerimizden biriydi. Önerilerin anlamlılığını artırmak amacıyla prudsys RDE firması ile iş birliğine giderek tecrübelerini sistemimizde hayata geçirdik. prudsys RDE ile iş birliğimiz kısa sürede olumlu geri dönüş sağladı. Kişiselleştirme, çevrimiçi ticarette satışı teşvik eden en etkili yöntemlerden biri.

Bütünsel bir kişiselleştirme stratejisi ile Türkiye e-ticaret pazarında lider olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, gerçek zamanda yüksek veri miktarlarıyla bile sorunsuz çalışabilen, çabuk entegre edilebilen ve yüksek sayıda öneri modeli sunan bir çözüm aradık. prudsys RDE beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı ve mağazada önerilere dayanan satışlarımızı belirgin bir şekilde artırmamızı sağladı.”

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.