Tanıtım

Nakit sıkıntısı canınızı sıkmasın

Pinterest LinkedIn Tumblr

İhtiyaç listeniz kabarık mı? Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye almak, yılbaşı gecesini özel bir mekanda kutlamak, hatta belki şehir dışına yada yurtdışına çıkarak kutlamak gibi planlarınız olabilir. Yeni bir yıl başlamadan zamlar gelmeden almak istediğiniz pek çok şey olabilir. Ya da belki sadece birikmiş kredi kartı borcunuzu sıfırlamak istiyor da olabilirsiniz.

Nakite ihtiyacınız olduğu böyle durumlarda kendinizi sıkıp dertlenmek yerine çok uygun faizli TEB İhtiyaç Kredisi alıp, ödemelerinizi yapıp rahatlarsınız ya da almak istediklerinizi alır, yapmak istediklerinizi yapar mutlu olursunuz. Kredi borcunuzu da isterseniz 36 aya yayarak azar azar ödeyerek sıkıntı yapmazsınız.

TEB İhtiyaç Kredisi almak için yapmanız gereken gerekli evraklarla size en yakın TEB şubesine gitmek. Kimlik fotokopiniz, gelir belgeniz ya da maaş bordronuz ve serbest meslek sahipleri için bilanço, ticaret sicil gazetesi ve vergi levhası bankanız tarafından sizden istenecek evraklar. Başvurunuz onaylandığında 24 saat içinde ihtiyacınız olan nakite sahip olabilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.