Haberler

Netflix Türkiye’ye Ultra Abonelik Modeli Geldi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dijital yayıncılık yapan Netflix, Ultra abonelik hizmet seçeneğini Türkiye ve bazı Avrupa ülkelerinde kullanıma sunmuş durumda.

Avrupa’nın pilot bölgelerinde devreye giren Ultra abonelik hizmetine Türkiye de dahil oldu. Temel, Standart  ve Premium aboneliklere bir de Ultra abonelik eklenmiş oldu.

Ultra abonelik beraberinde Ultra HD görüntü ve en yüksek ses kalitesi, HDR video desteğini ve aynı anda kullanılabilir 4 ekran desteğini getiriyor. Yeni güncelleme ile birlikte Premium aboneliğinin 4 ekran desteği 2’ye düşürülecek.

Yeni Ultra abonelik paketinin fiyatı ise 47.99 TL olarak belirlendi.

Netflix büyümeye devam ederken yeni özelliklerini ve dizilerini de sunuyor. Netflix, video içeriği izlemenin en çok tercih edilen aracı. 2 bin 500 kişinin katıldığı ankete göre katılanların yüzde 27’si herhangi bir şey izlemek için Netflix’i tercih ediyor. Platformun ABD dışında da 124 milyondan fazla abonesi olduğunu da belirtelim.

3 Comments

  1. biraz fazla. d smart digiturk gibi yerlerde yarı fiyatına üyelik alabiliyoruz. full paket fazla kaçmış ama izleyenlere hakkını verir

  2. sadece ses kalitesi için 10 tl yüksek ödeme yapmak bana çok mantıklı gelmedi. Mevcut modumu devam ettirmek en iyisi.

  3. Fiyatlar bence diğer tv kanallarına göre uygun. Sonuçta digiturk gibi kanallarda bu kadar kaliteli bir yayını bulmak zor ve film dizileri herkesten önce izleme fırsatı yakalıyorsunuz. Ortalama gelire sahip herkes evine alır diye düşünüyorum.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.