Promotion

Oran Tepe Home

Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkesin bildiği gibi Ankara’nın yeni parlayan yıldızı tatbikîde Oran’dır, diyebiliriz. Şehrin gürültüsünden uzak ve doğa ile iç içe oluşu ile bilinen oran, şimdilerde çok güzel bir projeye ev sahipliği yapmaktadır. Hem yaşamın hem de alışverişin bir arada bulunduğu benzersiz bir proje olarak karşımıza çıkmayı başarması da mükemmeliyetçiliğinden kaynaklanır. Gerek kendi yerinizi alabilir gerekse de güzel bir gün geçirebileceğiniz bir yer olması ise tercihler arasında yer alır. Yaşam alanında ki vermiş olduğu rahatlıkları karşısında elinizin altında ki tüm güzelliklerden faydalanabileceğiniz gibi geleceğe yönelik de güzel bir yatırım yapmış olacaksınız. Sadece kendi için değil aynı zaman da etrafına da güzellikler katan Oran Tepe Home konutlara, sitelere ve otellere de ayrıca kar elde ettirmektedir. Geleceğin en güzel yatırımı ve bol kazançlı bir ticareti olarak sizlerle olmaktan onur duymaktadır.

onetower

Yaşam alanının yanı sıra hemen yanı başında bulunan ve binlerce kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olan alışveriş merkezi ile de dillerden düşmemeye yemin etmektedir. Birden fazla oluşumun bir arada bulunduğu ve mimari güzellikleri karşısında kendinden söz ettirmeyi başarıyor olması ise tercih sebepleri arasındadır. Hayata yeniden merhaba demek isteyenlerin ilk ve son tercihi olan Oran Tepe Home ayrıca yepyeni internet sitesi ile de sizlerle. Aradığınız en güzel fikirler, detaylar ve ayrıntılı açıklamalara bir tıkla ulaşabilirsiniz. Her zaman için doğa ile iç içe oluşundan bahsediyor olmamız ise gerçekten de en büyük özelliğidir. Kimi zaman sessiz, kimi zaman sakin ve kimi zamanda da cıvıl cıvıl oluşu cazibeleri olarak bilinir. Yaşanacak yer denince akla gelebilecek en prestijli proje olarak gündemde kalmayı başarmıştır. Yok, satan projeleri ve ticari alanları ile her zaman en iyisini yapmayı hedeflemiştir.

Baktığımız zaman alışveriş merkezine sahip oluşu ve çok fazla özellikleri bulunan bu yer, yatırım maksatlı yapılabilecek ve tavsiye edilebilecek ayrıcalıklara sahip olduğunu her zaman kanıtlamıştır. Toplam da 4 katlı alışveriş merkezi olan Oran Tepe Home hem bünyesinde ikamet edenlerin dikkatini çekmekte hem de şehir dışından yatırım yapacakları hareketlendirmektedir. 100 kapasiteli mağazaların yer aldığı otopark sorunun ortadan kaldırılması için düşünülmüş olan 1200 araçlık otoparkın bulunuyor olması da akıllardaki soru işaretlerini kaldırmaya yetmektedir. Yenilikte ve liderlikte öncü markaların yer alıyor olması ile birlikte en moda tasarımların buluşması ortaya böylesine güzel bir manzarayı çıkarmaktadır. İmdi baktığımız zaman sadece bir özelliği bulunmayan ve birden çok özellik ile karşımıza çıkan mimari proje için geç kalınmış sayılmaz. Tüm ayrıntılara ve güncel haberlere anında ulaşabileceğiniz internet sitesi ise aktif olarak sizlere sunulmaktadır. Son olarak onetoweravm denince akla ilk gelen yaşamın ve eğlencenin mimarı ise sizlerde bu pastadan payınızı almaya başlayabilirsiniz.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.