Oyun

Oyuntt ile Mobilde Oyun Oynama Keyfi

Yazar Eren Can

Güncel oyunların yeni adresi oyuntt ile hem mobilden hem de bilgisayar üzerinden oyun oynayabiliyorsunuz.

Oyuntt’nin teması içeriğe hemen ulaşma konusunda özenle hazırlanmış. Aklınızda olan oyunu tek tek arayıp bulmak yerine arama noktasına oyunun ismini yazarak rahatça ulaşabilirsiniz.

Son derece itinayla hazırlanmış oyunlar bulunuyor. Oyun oynamayı seven çocuklar için çok uygun bir platform sunuyor. Oyunları sadece çocuklar değil biz büyüklerde oynamayı seviyoruz. Özellikle tabletlerden ve telefonumuzdan giriyoruz.

Ben kardeşime Oyuntt gibi güvenilir uzman ekibi bulunan oyun sitelerini açıyorum. Özel olarak yaş gruplarına göre uygun oyunlar paylaşılıyor.

oyuntt

Zeka, spor, strateji, macera, aksiyon, atari, araba ve kız oyunları kategorilerinde yüzlerce oyun bulunuyor. Herkesin beğenerek oynayabileceği oyunları Oyuntt’de bulabilirsiniz.

Erkek çocuklar genelde araba oyunları oynamayı daha çok seviyor. Bizlerde çocuk yaşta en çok araba ile ilgiliydik aslında hayla öyleyiz.

Ayrıca sitede yer alan en çok puan alan oyunlar bölümüne göz atarak popüler oyunlardan bir tanesini seçebilirsiniz. Benim seçtiğim oyun slither.io solucan yeme oyunu oyna eminim aranızda bu oyunu oynayan ya da ismini duyan vardır. Agar.io’nun dünyada popüler olmasından sonra slither.io oyunu da gerçekten dünyadaki popülaritesini arttırdı. Oyun bilgisayar üzerinden ve akıllı cihazlardan oynanabiliyor.

Oyuna küçük solunca ile başlıyorsunuz ve karşınıza çıkan yemleri yedikçe büyüyorsunuz. Oyunun sinir bozucu bölümü ise başka bir solucana çarptığınız zaman oyun bitiyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.