Promotion

Özel Airfel Servis Çekmeköy

Pinterest LinkedIn Tumblr

Gerek kombi gerek klima sistemlerinin satışını, bakımını, onarımını yapan Airfel, hizmet kalitesini arttırmak için İstanbul’da çeşitli ilçelerde hizmet vermektedir. Çekmeköy de bu ilçelerden biridir. Çekmeköy Airfel Servis ve yakınlarındaki müşterilerin arıza ve bakım ile ilgili oluşturdukları kayıtlara yönelik hareket etmektedir. Düzenli olarak kombi ve klima bakımı için müşterilere hatırlatmalarda bulunan Airfel Servisi çalışanları, müşteri onayı doğrultusunda bakımları gerçekleştirmektedir.

Airfel Servisi kombi ve klima bakımlarının, arızalarının yanı sıra cihazlarını yeni alan müşterilerin evlerine giderek cihaz montesini gerçekleştirmektedir. Montesi yapılan cihazları çalıştırarak arıza olup olmadığının kontrol edilmesi de servisin görevleri arasındadır. İlk çalıştırma işlemi yapıldıktan sonra cihaz kullanımına dair olarak müşteri bilgilendirilmelidir. Çünkü kombi ve klima arızalarının çoğu müşteri hatalarından kaynaklanmaktadır. Belirtildiği şekilde hassas bir kullanım ve doğru bakım ile cihazların uzun süre kullanılmaları mümkündür.

Çekmeköy Airfel Servis hizmetleri arasında saydıklarımız size daha güvenilir bir hizmet sağlamak adına yapılmaktadır. Servisin müşteri hizmetleri aracılığıyla arıza ve bakım ile ilgili alınacak hizmetleri biraz daha çabuk yaptırabilmek adına rasgele bir tesisatçı çağırmak ise yapacağınız en büyük hatalardan biridir. Çünkü cihazın ince ayarını bilmeyen tesisatçılar, cihazı rastgele kurcalayarak arıza tamiri yerine geri dönüşü olmayan bir hasar verebilirler. Airfel Servisi ise bütün işlemleri yapılması gerektiği şekilde tamamlayarak daha iyi bir kombi ya da klima hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.