Özel İmmergas Kombi Servis Noktası

 

Ev ve iş yerlerimizde bulunan doğalgaz iyi bir marka kombi ve iyi bir hizmet ağıyla kışın etkisini hızla gösterdiği bu günlerde ısınmamızı kolaylaştırmanın yanı sıra ekonomik anlamda da fayda sağlayacaktır. Özel İmmergas Kombi Servis bu anlamda sizin beklentinizden fazlasını karşılamak için hizmet vermektedir. Özel servis olarak 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Daha iyi ısınmak, daha konforlu ısınmak ve daha ucuza ısınmanın yanı sıra çevreye duyarlı immergas Kombi markası ve özel servis hizmetiyle yaygın hizmet sunan İmmergas Kombi Servis hayatı sizin için kolaylaştırmak için hizmetlerini sunmaktadır.
Günümüzün bilinçli insanları artık bir ürün yada hizmeti satın alarak her şeyin bitmediğini asıl önemli olanın ürün yada hizmet alındıktan sonra sunulan geri hizmetin öneminin farkında olan tüketicilerdir.

Bunun bilincinde olarak hizmet veren İmmergas Kombi Servis müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında hizmet sunmakta; tecrübeli ve güvenilir çalışma arkadaşlarıyla çalışmalarına devam etmektedir. Kullanılan tüm parçalarda bir yıl garanti vermesinin yanı sıra işçilik için de bir yıl garanti sunmaktadır.

 

Yorum Yapın