Özel Zanussi Servisi mi Arıyorsunuz ?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Kalitenin adresi olan Zanussi, servis hizmetleri konusunda da gerçek kimliğini ortaya koyuyor ve sizlere daha iyisini sunmaya devam ediyor. Özel Zanussi Servis firmasını yakından tanıyan biri olarak siz değerli Zanussi kullanıcılarına da tavsiye etmek adına bu yazıyı yazıyorum.

Zanussi kullanıcıları firmadan memnun ancak hali hazırda bu adres hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar da mevcut ve bu insanlara bilgi vermek de benim görevlerimden biri. Özel Zanussi Servis firması ile ilk çalışmamız 3 yıl karda önce oldu ve bakın o hizmetten sonra ürünlerimde herhangi bir şekilde sorun çıkmadı. Zaten 1 yıl garantili servis hizmeti sunuyorlar ve ürün ile ilgili sorun yaşamayacağınızın garantisini sizlere veriyorlar.

Zanmussi marka ürünlerinizi sizler de bu firmaya teslim ederek kaliteyi satın alabilirsiniz ve kısa süre sonra tarafınıza teslim edilecek ürünlerin ne denli sağlıklı hale geldiğini sizler de kendi gözünüzle görebilirsiniz. Fark yaratan özel servis firması için tek yapmanız gereken 444 1 494 numaralı telefonu kullanmak ve adres bilgilerinizin yanı sıra sorunlarınızı da iletmek olacaktır.

Gün içerisinde harekete geçen ve servis hizmetleri için yola koyulan ekip, en kısa sürede adreslerinize geliyor ve sorunu çözmek için çalışmalara başlıyor. Sizler de bu ekibe ulaşarak bilgi alabilir ve dilerseniz de servis taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yorum Yapın