Tanıtım

Pelsan & Somelpa Elektrik

Yazar Eren Can

Aydınlatma sektöründe Türkiye çok yaygın olarak kullanılan pelsan aydınlatma, hizmetleri ve ürünleri ile sektördeki popülaritesi ve başarılı ürünlerinin zaferini kurmuş olduğu Ar -Ge grubu ile teknik çalışmaları, kalite yönetimi ve verimli aydınlatma sanatı konularında kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda kaliteli ürünleri ile çok saygın bir marka haline gelmiştir. Somelpa elektrik firması olarak gücümüze güç katan çözüm ortaklarımız arasına pelsan aydınlatma firması ile yapmış olduğumuz anlaşma ile satışını ve bayiliğini sürdürmekteyiz.

Pelsan Aydınlatma Ürünleri

Led armatürleri dış ve iç mekan aydınlatmaları, şerit led, ofis armatürleri, spot armatürler, sarkıt armatürler, aplikleri, etanj ve bant armatür ürünleri, wallwasher ve pek çok dekoratif aydınlatma ürünlerine somelpa elektrik müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz.

Pelsan Ürünleri Nerelerede Kullanılıyor ?

Aydınlatma sektöründe en çok tercih edilen pelsan ürünlerini sadece istanbulda değil tüm Türkiye ye anlaşmalı kargomuz ile sevkiyatını yapabilmekteyiz. Pelsan ürünlerini, oteller, avmler, işyerleri, ofisler, fabrikalar, mağazalar, tower ve daha aklına gelebilecek her mekanda kullanılabilir aydınlatma ürünlerine sahip olduğumuza bildirmek isteriz.

Fiyat ve Katalog Pdf Listeleri

Somelpa elektrik pelsan web sitemizden pelsa katalog ve pelsan fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Teknik dökümanlarada yer verildiği sitemizde pelsan ürünlerinin montajı, çeşitli kurulum bilgileri, resimli anlatım ve çizimleride yer almaktadır. İletişim sayfamızdan dilediğiniz pelsan ürünleri sipariş geçebilir yada sormak istediğiniz teknik konularla ilgili firmamız teknik personellerinden yardım alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.