Günün Android Uygulaması

Periscope – Günün Android Uygulaması

Pinterest LinkedIn Tumblr

Twitter’ın sahibi olduğu canlı yayın uygulaması Periscope Android’e geldi.

Twitter’ın 100 milyon dolara satın aldığı Periscope, bugün itibariyle Android işletim sistemi kullanan cihazlar için de uyumlu hale geldi.

Android 4.4 KitKat ve üzeri versiyonlarda çalışacak Android Periscope, iOS sürümünden farklı birkaç özelliğe sahip. Periscope üzerinden video izlerken arama vs. sonucu kesilen yayına kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ayrıca kullanıcılar, gelen bildirimleri kontrol edebileceği bir panele sahip olacak.

Buraya tıklayarak Play Store‘dan indirebilirsiniz.

4 Comments

  1. Kapalı sistemlerin kötü yanı, açık kaynak sistemlerin kötü yanı diye ayırıyorum. İkisi de tatmin edici gelmiyor. Ortası birşey arıyor insan 🙂 Kapalı ama geliştirilebilir bir sistem arıyor. Whatshapp içinde web’ten erişim yaptılar. Bize o da yok. iOS kullanıcılarının şanssızlığı. Periscope tüm android kullanıcılarına hayırlı olsun diyelim. Gerçi kullanmadığım merakta etmediğim bir uygulama 🙂
    Artık bir işin altında twitter yada facebook imzası varsa soğuyorum o işten :/

  2. bence çok iyi oldu android den böyle herkes yayın yapıyor ve izliyoruz özellikle kızlar çoğunlukta şu aralar.

  3. Sonunda beklenen uygulama gelmiş oldu. Herkese hayırlı olsun 🙂

  4. Heleşükür 🙂 apple egomanyasının artık bitmesi gerektiğini düşünüyorum bunca zaman sonra çıkması bence yanlış.Apple kullanıcılarının beklentileri karşılandıktan sonra android tabanına düşmesi hata.Periscope yararlı bir uygulama nasıl kullanacağınızı bildikten sonra.Paylaşım içşn teşekkürler.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.