Cep Dünyası Günün Oyunu Oyun

PES 2017 Mobil Sürümünü Yayınlandı! Ücretsiz İndir

Yazar Eren Can

Konami PES 2017’nin mobil versiyonunu nihayet indirmeye sundu. Hem Android hem de iOS platformunda ücret olarak yayınlandı.

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğimiz en kaliteli futbol oyunlarından olan PES 2017 bize gerçek maçlar yapabilme imkanı veriyor. Yerel eşleşme sayesinde arkadaşlarınıza karşı mücadele edeceğiniz oyunda çevrimiçi (online) özelliği de mevcut. Barcelona, Liverpool, Borussia Dortmund gibi Avrupa takımları dışında Latin Amerika ve Asya’daki en iyi takımlarda oyun yerini alıyor.

Oyun Android için 1.31 GB, iOS için de 1.59 GB boyuta sahip.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

7 Yorum

  • Futbol oyunlarında artık iki taraf var.Biri Fifa ve biri Pes tarafı 🙂 Ben ise Pes grubundayım ve Pes oyunlarının hastasıyım 🙂 telefonumda oynamak için Pes 2017 mobil sürümü arıyordum sonunda buldum çok teşekkür ederim

  • pes 2017 oyununu çok severek oynuyorum her zaman bu oyun benim favorim olmuştur. 2018 pes oyununu sabırsızlıkla bekliyorum

  • Dünyadaki en iyi oyunlardan biri ve en başta yer alan oyun kuşkusuz PES oyunudur. 20147 versiyonunun çıkması bizleri çok sevindirdi.

  • En çok sevdiğim oyundur dünyada en çok oynana oyundur ayrıca herkes bağımlısı olmuş oldukça gerçekçi zaten.

  • PES 17 gerçekten çok güzel. Gerek Online maç yapma gerekse de günlük eventler falan çok sağlam olmuş. GP kasma biraz daha kolay olsa tadından yenmeyecek.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.