Oyun

PES 2019 Duyuruldu! İşte Önemli Detaylar

Yazar Eren Can

Konami, PES 2019’u resmi olarak tanıttı. PES’in ilk fragmanı ve önemli detayları paylaşıldı.

PES 2019 çıkış tarihi hakkında da bilgi verdi. PES 2019 çıkış tarihi Avrupa için 30 Ağustos 2018, Amerika içinse 28 Ağustos olacak.

PES 2019’un kapağında ise Brezilyalı yıldız futbolcu Philippe Coutinho yer alacak. Özel versiyonda ise Beckham yer alacak. Oynanış bölümünde ise toplam beceri sayısı 39’a çıkartılmış.

Oyuna kar hava efektleri eklendi. Oyunda sadece kar görülmeyecek, oyun oynamayı da etkileyecek. Stratejinizi planlamanız ve hava durumuna göre önemli seçimler yapmanız gerekecek. Taraftarlara daha fazla detay ve animasyon eklendi. Ayrıca, artık stadyum boyunca kalabalığın heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi duyabileceksiniz. Yeni gelen özelliklerden biri de gözlemlenebilir yorulma sistemi, futbolcular yorulduğunda davranışlarının ve performanslarının yorulduklarını daha açık belli etmesini sağlıyor.

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de lisanslar olsa gerek. PES 2019’da daha fazla lisanslı ligler ve stadyumlar de bizleri bekliyor olacak.

PES 2019, ayrıca Enlighten yazılımı sayesinde 4K ve HDR desteğine de sahip olacak.

Oyunun ilk fragmanı:

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

6 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.