Televizyon

Prison Break 5.Sezonun Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu

Yazar Eren Can

Merakla beklenen Prison Break’in yeni sezonunun ne zaman ekranlarda yerini alacağı sonunda belli oldu.

Amerika yapımı aksiyon dizisi olan Prison Break’in hikayesi Paul Scheuring tarafından ortaya atılmış ve FOX şirketi tarafından 2005 senesinde dizi olarak hayata geçirilmiştir. 2005 – 2009 yılları arasında 4 sezon boyunca yayınlanan dizinin başrollerinde Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco bulunmuştur.

4 sezon boyunca ekranlara gelen ve bir çok hayranı olan Prison Break’in son bölümü ile izleyenler hayal kırıklığı yaşamış ve ana karakter Michael Scofield’in ölümü herkesi üzmüştü.

prison-break-cast_0_0

2016-2017 yayın takvimini açıklayan Fox, dizinin sezon arasında başlayacağını müjdeledi. Prison Break, Şubat-Mart civarı yayına başlayacak. Dizinin kadrosunda yeni isimlerle tanışacağız hem de eski dostlarla özlem gidereceğiz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

  • eski bölümlerini soluksuzca izleyip yeni bölüm glsin diye bekliyorduk ancak. iki baş rol oyuncusu da legends of tomorrow da oynuyordu orada ki rollerinden bu dizi için çıkmaları hiç iyi olmaz orayı ayakta tutan isimlerden birisi michiel dı

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.