Promotion

Profilo Servis

Profilo marka buzdolabı çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi arızaları için en yetkili ve etkili çözüm Profilo Servis tarafından sağlanmaktadır. Yaşanan problemin giderilmesinde son teknolojik cihazların kullanılması sorunun çok kısa sürede tespit edilmesini sağlamaktadır.

Profilo Servis Buzdolabı

Profilo servis buzdolabı arızaları için gittikleri adreste öncelikle yerinde arıza gidermeye çalışmaktadır. Buzdolapları için genellikle servise götürme söz konusu olmasa da bazı arızalarda buzdolabının servise götürülmesi de gerekebilmektedir. Bu durumda tamir süresi biraz uzayabilmektedir.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Servis çamaşır makinesi arızaları için de son teknolojik cihazlarla müdahalede bulunmaktadır. Yaşanan sorunun giderilmesi için yerinde müdahalenin fayda vermediği durumlarda cihazın servise götürüldüğü görülmektedir. Yedek parça değişimi yapıldığında ise Profilo servis yapılan işçilik ve parça değişimi için en az 1 yıllık garanti vermektedir.

Profilo Servis İletişim

Yaşanan beyaz eşya problemleri ile ilgili teknik anlamda profesyonel hizmet veren bir servise ihtiyaç duyanlar 444 78 56’yı arayabilirler. Bu numaradan Profilo servis müşteri hizmetlerine ulaşarak yaşadıkları sorun hakkında arıza kaydı oluşturabilirler. Yaşanan sorunun kısa öyküsü dinlenerek oluşturulan arıza kaydı neticesinde teknik ekipler arızadan haberdar olarak ilgili adreslere yönlendirilmektedir.

Ancak ekiplerin adreslere yönlendirilmesi arama kaydının sırasına uygun olarak yapılmaktadır. Servis, yaşanan arızaların giderilmesi için cihazların teknik yapılarını iyi bilen ve çalışma prensiplerine uygun hareket eden teknik elemanlarla çalışmaktadır.

Web: https://www.profilo-servis.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.