Sinema

Rampage: Büyük Yıkım’ın Fragmanı Yayınlandı

Yazar Eren Can

Filmin başrolünde Dwayne Johnson‘ın yer alması filme dair beklentiyi arttırıyor diyebiliriz. Davis Okoye ve dostu George’un hikayesini anlatan filmin fragmanı yayınlandı.

İnsanları kendinden uzak tutan bir Primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bakımıyla ilgilendiği oldukça zeki bir goril ile arasında inanılmaz bir bağ kurar. Oldukça nazik olan maymun, uygulanan yanlış bir deney sonucu korkunç bir canavara dönüşür. Konu ile ilgili araştırma yapıldıkça, benzer şekilde dönüştürülmüş bir çok yırtıcı hayvan keşfedilir. Davis, küresel bir afetin oluşmasını engellemek, genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarmak için, gözden düşmüş bir genetik mühendisi ile birlikte harekete geçer.
Aynı isimli bir video oyunundan uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Brad Peyton oturuyor.

Rampage: Büyük Yıkım filminin yıldızlar ise şöyle sıralanıyor: Oscar adayı Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy , Joe Manganiello ve Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne , Marley Shelton , Breanne Hill , Jack Quaid, aMatt Gerald . Peyton’ın yönettiği filmin senaryosu Ryan Engle, Carlton Cuse & Ryan J. Condal ve Adam Sztykiel, hikayesi ise Rampage oyunundan esinlenerek Ryan Engle tarafından yazılmıştır.  Filmin müziği Andrew Lockington tarafından bestelenecek. 13 Nisan‘da vizyona girmesi beklenen bir New Line Cinema sunumu, Wrigley Pictures/Flynn Picture Company/7 Bucks Entertainment yapımı ASAP Entertainment işbirliğiyle ‘Rampage: Büyük Yıkım’ filminin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures tarafından gerçekleşecek.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.