Oyun

Real Racing 3 Para ve Altın Hilesi

Yazar Eren Can

Real Racing 3 Para ve Altın Hilesi

Real Racing 3‘ü Android platformunda oynayanlara bir iyi, bir de kötü haberimiz var. İyi haberimiz, artık Real Racing 3′te para sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Kötü haber ise, oyundan aldığınız keyif epey azalacak.

Bugün YouTube’da rastladığım bir videoyla Real Racing 3′ün Android versiyonuna kolayca uygulanan bir para hilesi buldum. Bu hileyi, oyunun sınırlarını görmek isteyenlerle paylaşmak istiyorum.
Hileyi uygulamadan önce, oyundaki konumunuzu Cloud Save yapmanız, yani bulut ortamına kaydetmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Sonrasındaysa telefonunuzun içerisinde bulunan Android/Data/com.ea.games.r3_row klasörüne girip docklasörünü yedeklemeniz de ikinci tavsiyemizdir. Şimdi hilenin uygulanışına geçelim.
Öncelikle cihazınızda Real Racing 3 uygulamasının sonlandırın ve cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın. Bu bağlantı aracılığıyla indirebileceğiniz (bağlantıya tıkladıktan sonra ekranın sol üst kısmında bulunan menüden file’ı seçip download’ı tıklayın) hileli “doc” klasörünü zip arşivi içerisinden çıkarıp, kopyalayın. Android cihazınızın içerisinde bulunan Android/Data/com.ea.games.r3_row klasörüne yapıştırıp cihazda bulunan doc klasörünün üstüne yazdırın (overwrite). Bu basit kopyala/yapıştır işleminin ardından Real Racing 3′te 999.999.999R$ ve 999.999.999 RR3 Gold sahibi olacaksınız.
Eğer hileyle oynamak sizi rahatsız ederse ve oyununuzu eski haline getirmek isterseniz tek yapmanız gereken, cihazınızda Android/Data/com.ea.games.r3_row klasörü içerisinde bulunan hileli doc klasörünü silip, önceden yedeklemiş olduğunuz temiz doc klasörünü cihazınıza geri yapıştırmak. Eğer bu işlem sağlıklı bir şekilde gerçekleşmezse, ana menüde ekranın sol alt kısmında bulunan Settings menüsü içerisinden Cloud Load özelliğini kullanabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.