Sinema

Resident Evil: The Final Chapter Resmi Fragman

Yazar Eren Can

Resident Evil serisinin son filmi olması beklenen altıncı filmi Resident Evil: The Final Chapter için resmi fragman yayınlandı.

resimovie

2002 yılında vizyona giren Resident Evil (Ölümcül Deney) ile başlayan film serisinin altıncı ve son filmi olacak Resident Evil: The Final Chapter için bekleyiş sürerken, filmden ilk fragman yayınlandı.

2012 yılında çekilen Resident Evil 5’in devamı niteliğinde çekilen filmde Alice, ölülere karşı verdiği savaşını devam ettirecek. Resident Evil: The Final Chapter, her şeyin başladığı yer olan Raccoon City’ye götürecek.

Yönetmenliğini Paul W.S. Anderson’un üstlendiği filmin başrollerinde Ali Larter, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, Rola, Lee Joon-Gi, William Levy ve Iain Glen yer alıyor. 27 Ocak 2017‘de ABD’de vizyona girecek olan filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

4 Yorum

  • Filmin devamı gelmesi çok iyi olacak. Çünkü en sonunda devamını geleceği belliydi. Bakalım bu sefer nasıl bir macera izleyeceğiz…

  • Heyecanla ve severek izlediğim serilerden birisi, her ne kadar son film olacak olması beni üzse de fragmandan görüldüğü üzere tekrar harika bir film bizi bekliyor olacak, umarım ülkemize İmax sürümü gelirde filmi hissede hissede izleriz 🙂

  • Zaten devamı geleceği belliydi ama bu bir sürpriz gibi hiç beklemediğim bir zamanda açıklandı. Çok iyi, kıyamet sonrası film serilerinden biri.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.