Otomobil Video

Rolls-Royce Sweptail Dünyanın En Pahalı Otomobili

Yazar Eren Can

Rolls-Royce, dünyanın en pahalı otomobili olan Sweptail modelini resmi olarak tanıttı. İşte fiyatıyla sınırları zorlayan ultra lüks Rolls-Royce Sweptail!

Rolls-Royce, ürettiği araçlara sahip olanları özel kılmaya devam ediyor. Yeni modeli ile çıtayı daha da yükseltmeyi başarıyor.  13 milyon dolarlık bir fiyatla satılacağı ifade ediliyor. Tasarımında 100 yılı aşkın tarihinin izlerini de taşıyor. Sweptail 20‘li ve 30‘lu yıllara özlem duyan kullanıcıları o yıllara götürmek için söz veriyor.

Yeni Rolls-Royce Sweptail seri üretim olmayacak özel müşteri isteği üzerine üretilmiş bir model. Otomobil el işçiliğiyle bir araya getirilmiş. Tavan bölümü tamamen panoramik camdan oluşuyor. Otomobilin teknik bilgileri açıklanmadı.

Rolls-Royce Sweptail İtalya’da düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtıldı. Kim tarafından satın alınacağı merak ediliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • Rolls-Royce marka gerçekten çok pahalı ama bir o kadar güvenli ve konforlu araçlar üretiyor sadece zengin kesime hizmet verdiği kesin bu yüzden de pahalı olması mümkün.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.