Oyun

Ronaldo’lu FIFA 18 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Pinterest LinkedIn Tumblr

FIFA 18 için ilk görseller ve detaylar yayımlandı. Electronic Arts Inc., FIFA 18’in global kapak yıldızının Cristiano Ronaldo olduğunu duyurdu.

FIFA 18, 2017’nin en beklenen oyunlardan bir tanesi. FIFA 17 ile beğenilen yolculuk modu yeni oyunda daha geniş ve daha detaylı mod sunulacak. Yenilenen grafik motoru Frostbite Engine ile oyun kaliteyi daha da arttırıyor.

“Dünyanın en iyi oyuncusu, bugüne dek sunduğumuz en büyük atılıma katkıda bulundu. Cristiano ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz – onunla birlikte çalışarak benzersiz oyun stili ve onu neyin bu kadar özel kıldığı hakkında çok şey öğrendik. Tutkusu, enerjisi ve küresel hayran kitlesi onu FIFA 18 için mükemmel bir temsilci yapıyor.” diyor EA SPORTS FIFA Kıdemli Yapımcısı Aaron McHardy.

FIFA 18’in Standard, Ronaldo ve Icon olmak üzere üç farklı sürümü olacak. FIFA 18, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, PC ve Nintendo Switch platformları için 29 Eylül 2017‘de yayınlanacak.

4 Comments

  1. Çok güzel bir oyundur genelde erkekler tarafından sevilse de kızlarda bu oyunu çok sever sorun yok yani.

  2. FIFA dünya üzerinde çok tutan bir oyun ama artık pes olsun fifa olsun biraz daha oyuncu kontrollerine önem vermeli yoksa önceki sürümden farkı kalmıyor.

  3. Pes bir donem fifaya gore daha ustundu. Ancak son zamanlarda fifa aradaki acigi kapatmaya basladi. 2004 2012 yillari arasinda ise belirgin bir pes farki vardi. Hatta koyu bir pes ohnayici olarak fifa cok alt seviyede diyebikirdim. Ancak gorunen o ki fifa bu isi ciddiye aliyor artik. Ancak halen oyjncu kontrollerinde hatalar var. Bazen karsiya topu atmak isteyip baska yonlere gitmesi halen goruln bir hata

  4. Fifa oyunu bende çok sevenler arasında yer alıyorum böyle kaliteli ve teknolojik oyun sevilmez mi?

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.