Android Cep Dünyası

S4’ün Temassız Özelliği Diğer Telefonlara Geliyor

Yazar Eren Can

Galaxy S4 ile gelen özelliklerden biri olan “Temassız Kontrol” özelliği,  diğer Android işletim sistemli telefonlara da uygulama sayesinde gelecek.

Bu özellik sayesinde telefonu daha hızlı bir şekilde açmak istediğinizde tek yapmanız gereken elinizi sensörün üstünden hareket ettirerek aramayı kabul etmek oluyor.

Yakınlık sensörü bulunduran Android telefonlara yüklenebilen uygulamanın iki sürümü bulunuyor.

Ücretsiz sürümde, sadece gelen aramaları cevaplama özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Ücretli sürümde ise Arama reddetme, hoparlörü dokunmadan aktif etme ve reddedilen arayanlara mesaj gönderme gibi özellikler yeralıyor.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.necta.aircall_accept.free” target=”e.g. _blank or _self” style=”e.g.  green” size=”e.g. small, medium, large”] Ücretsiz Versiyon [/button]

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.necta.aircall_accept/” target=”e.g. _blank or _self” style=”e.g. grey, red” size=”e.g. small, medium, large”] Ücretli Versiyon [/button]

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.