Sinema

Şahan Gökbakar’dan Müjde! Recep İvedik 5 Geliyor

Yazar Eren Can

Şahan Gökbakar, gişe rekorları kıran “Recep İvedik” serisinin yeni filmi için kolları sıvadığını resmen açıkladı.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Osman Pazarlama filmi ile tekrar beyaz perdeye geri dönen Gökbakar, “Recep İvedik kendi adına bir fenomen. O seri devam edecek ama araya böyle başka hikâyeler gelecek. Bundan sonraki Recep İvedik 5′i çekeceğiz” diyerek hayranlarına müjde verdi.

recep-ivedik-5-1457207645

Kardeşi Togan Gökbakar ile birlikte çalışmalara başlayan Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 için Ağustos ayında çekimlere başlayacak ve 2017’nin Şubat ayında ise Recep İvedik 5’in vizyona gireceğini duyurdu.

 

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

10 Yorum

  • Osman Pazarlamadan sonra iyice batırdı kendini bence Recep İvediği de zirvede bıraksın onuda mahfetmesin.

  • bilet için gişe önünde battaniye ve yastıkla bekleyeceğim film. imax 3d salonda izlemeyi düşünüyorum.

  • şahan gökbakarın filmlerini nedense izlemem ama ilk filmini izlemiştim. Neden recep ivedik vs başka isimmi bulamadılar acaba

  • recep ivedik bir iki derken beşincisine de yetiştik kısa zaman içinde sinamalarda olur. İnsanlar şahan gökbakarı çok izliyorlar.

  • Bir bu filmi sever olarak en kısa zamanda çıksın izleyelim. biraz gülelim ama genelde bu filmin izleyici genç kesime hitap ediyor sanki

  • filmlerinden zerre hazetmiyorum. ama filmine 5 milyon kişi gidiyorsa az biraz seyirci kitlesi eleştirilmeli.

  • Her serisini, sıkılmadan izledik! Her serisinde güldük, eğlendik. Ve en sonunda Recep ivedik 5 çıkıyor. En çok beklediğim sevindirici bir haber.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.