Cep Dünyası

Samsung Galaxy Note 5 İçin Android 6.0.1 Marshmallow Çıktı

Yazar Eren Can

Samsung’un en iyi telefonlarından biri olan Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin dağıtımı başlatıldı.

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi ilk etapta Avrupa ülkelerinde satışa sunulan SM-N920C kod numaralı Note 5 modellerine geliyor.

Yeni güncellemede görsel bazda fazla bir değişiklik sunmazken Doze, Google Now on Tap, Samsung’un AdBlock destekli tarayıcısı ve birkaç ufak düzenleme getiriyor.

Galaxy Note 5 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz güncelleme cihazınıza gelmediyse Android 6.0.1 ROM’u indirip cihazınıza OTA üzerinden yükleyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • samsung kasayi güzelleştiriyor fakat donanımdan çaliyor. samsung’un en donanımlı telefonu note 3’tür. note 4’ten ısı ve nem sensörlerini çaldılar.

  • 2500 lira verelim telefona ,ondan sonra ülkemizde güncellemesi gelsin diye bekleyelim.aptallık bizde firmaların prim yaptıran biziz

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.