Promotion

Samsung Servis İle Hizmet Almak Artık Çok Kolay!

Samsung’un başarısı dünya genelinde bilinmektedir. Çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon ya da bulaşık makinesinin yanı sıra pek çok elektronik aletin üretimini üstlenen Samsung dünya genelinde bilinmekte ve pek çok kişi tarafından da kullanılmaktadır. Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren Samsung tüm teknolojik aletlerde de profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Ancak ne olursa olsun her teknolojik alet gibi Samsung marka ürünler de yeri geldiğinde arıza verebilmektedir. Samsung servis ise İstanbul genelinde Samsung marka buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi ya da çamaşır makinesi gibi ürünlerin bakımı ve onarımı için faaliyet göstermektedir.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Kısa vadede hizmet veren ve müşterilerin sorunlarını çözmeye odaklı çalışmasını sürdüren Samsung servis prensipli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile Samsung servisine ulaşım sağlayabilmekte ve müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığı ile randevu talebinde bulunabilmektedir. Samsung servis müşteri hizmetleri yetkilileri talep edilen servis için uygun olan zamanında teknik servis ekibinin yönlendirmektedir.

Özel bir servis olan Samsung servis bir yıl parça ve işçilik garantisi sunarak müşteri memnuniyetini daha da arttırmaktadır. Uzun yıllardır sektörde varlığını koruyan ve İstanbul genelinde çok kaliteli bir hizmet sunan Samsung servis tüm müşteriler tarafından da verilmektedir. Müşteriler bu firmadan çok rahat ve kuşkusuz bir şekilde hizmet alabilmekte ve istedikleri ürünlerin onarımını da sağlamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.