Tanıtım

Sevgililer Günü Önemi

Yazar Eren Can

Aşk öyle bir şeydir ki, tutuldunuz mu bırakamazsınız… İsteseniz bırakamazsınız. Kalbiniz deli gibi çarpar, mideniz bulanır ve beyniniz adeta evrim geçirir. Fikirleriniz, düşünceleriniz, duygularınız tamamen değişir. Adeta ona bağımlı hale gelirsiniz. İstediğiniz her şey onunla ilgilidir. Hayatınızı ona bağlarsınız adeta. Onun gibi konuşur, onun gibi davranırsınız. Kendinize onu ayna yaparsınız. Bir süre sonra birbirinize karışır tek vücut olursunuz. Tek amaç artık onu mutlu etmektir. Çünkü O mutlu olunca, siz de mutlu olursunuz. Peki onu nasıl mutlu edebilirsiniz, böyle bir sorun da var… Ona sürprizler yapmak, hediyeler almak, sevdiğini söylemek onu mutlu etmeye yeter. Sevgilinize romantik sevgililer günü hediyesi alarak onu 14 Şubat’ta çok mutlu edebilirsiniz.

 

Peki bu Sevgililer Günü’nde onu nasıl mutlu edeceksiniz? Biz size öneriler verelim o halde. Birincisi Sevgililer Günü’nde sevgiliyle birlikte olmak farzdır. Belki onunla çok güzel bir akşam yemeğine çıkabilirsiniz. Bu yemekte masa oldukça şık olmalı ayrıca aşk kokmalı. Herşeyden öte sizi yansıtmalı. Hele ki gittiğiniz yerde sizi tanırlar ve özel bir muamele görürseniz çok daha mutlu olacaktır. Eğer sevgililer gününü evde geçiriyorsanız ona çok şık bir masa hazırlamalısınız. Etraf mumlarla kaplı olmalı. Ayrıca arka fondaki tatlı ve yavaş bir müzik onu çok mutlu edecektir. Gece ilerlerken dışarıya çıkıp sahile giderek patlattığınız şampanya ile havai fişekler altında çok romantik anlar yaşayabilirsiniz. İşte o gecenin sonunda önemli olan aşkınızı kanıtlayan bir hediye verilmesidir. Bu kadar mükemmel bir gecenin ardından sevgiliye hediye vermek resmen aşkınızı perçinleyecektir. Güzel gecenin hatrına güzel bir sevgililer günü hediyesi de vermek gerekir. Bu nedenle hızlı ve telaşlı bir arayış içine girdiğinizi biliyoruz. Ama durun telaş yapmayın.

 

İsterseniz sevgilinize kendi adına yazılmış kişisel hediyeler verebilirsiniz. İsterseniz kendi uğraşlarınızla yaptığınız bir hediye de onu mutlu edecektir. Özel bir kitap, antika, mücevher, giysi, kişisel bakım ürünü, spor salonu üyeliği gibi hediyeler onu mutlu edebilir. Fakat bunların hepsi pahalı ve gereksiz gelebilir. Bunun yerine sevgililer günü hediyesi olarak Sevgili Kitabı’nı da tercih edebilirsiniz. Çünkü tamamen sizin elinizden çıkmış olan ve fotoğraflarınızla size özel hale gelen kitabı bir ömür boyu saklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.