Oyun

Sevilen Oyunların Güncel Adresi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Güncel oyunların adresi Oyunoyna.la yeni oyunlarıyla siz oyun severlerin hizmetinde.

24 oyun kategorisi bulunuyor ve tam 1352 oyun ekli sitede. Genel olarak çocuklara yönelik olsa da her yaş grubundan kişilere hitap eden Zeka, savaş oyunları, beceri oyunları, futbol ve yarış oyunları da dahil herkesin beğenerek oynayabileceği oyunlar bulunuyor.

araba-oyunlari

Diğer oyun siteleri ile karşılaştırdığımda bana göre en önemli özelliği mobil oyunları olmasıydı. Telefonuma oyunları yüklemeden direk siteden oynayabilmek çok daha iyi. Telefondan sıkılan kişilerde bilgisayardan rahatça oynayabilirler.

Ben küçük yaştan beri araba oyunları oynamayı çok sevmişimdir hayla oynuyorum. Sizde bu tür oyunları seviyorsanız oyunuoyna.la’dan oynamanızı tavsiye ederim. İster araba yarışı oynayın isterseniz de araba park etme oyunlarını oynayın. Zeka oyunları çocuklarda yaratıcılık duygularının gelişmesini sağlıyor. Çocuklarınız için eğlenceli oyunların yanı sıra eğitici oyunları da oynatmaya çalışın.

Şunu da belirtmek isterim sitede yer alan oyunlar flash şeklindedir. Flash oyunlarından genellikle yüklemenize gerek kalmadan hemen açılır bu yüzden en çok tercih edilen oyunlar arasındadır.

Seçtiğiniz tüm oyunlarla birlikte iyi zaman geçirmeniz sizi hem stresten uzak tutacaktır hemde psikolojik anlamda gerginliğinizi arındıracaktır.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

2 Comments

  1. 7 yaşındaki oğlum sitelerdeki flash tabanlı oyunlara bayılıyor. Özellikle araba oyunlarına. Birde bu siteyi deneyelim.

  2. erkek çocukları için bulunmaz bir oyun sitesi. kız oyunları daha z görünüyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.