Sistem Gereksinimleri

Shadow of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri

Yazar Eren Can

Lara Croft’un Tomb Raider’lığa terfi edeceği ilk üçlemenin son oyunu Shadow of the Tomb Raider’ın sistem gereksinimlerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Lara Croft’un Tomb Raider olma yolundaki belirleyici anlarını deneyimle. Shadow of the Tomb Raider’da, Lara ölümcül bir ormanda hayatta kalmak, korkunç mezarların üstesinden gelmek ve hayatının en kara gününden aydınlığa çıkmak zorunda. Dünyayı Maya Kıyametinden kurtarmak için zamanla yarışan Lara bu macerada çelikleşerek Tomb Raider’a dönüşüyor.

Shadow of the Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel CPU için Core i3-2100 3.1GHz, AMD CPU için FX-4100
  • Ekran Kartı: Nvidia için GeForce GTX 650 2GB, AMD için Radeon HD 7770 2GB GHz Edition yani 2GB ekran kartı kapasitesi.
  • RAM: 6 GB
  • İşletim Sistemi: Win 7 64bit
  • DirectX: 11
  • Hard Disk Alanı: 25GB

Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Oyun, 209 TL’ye ön siparişe sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • Shadow of the Tomb Raider fiyatının 209 TL ile çıkmış olması gerçekten şaşırttı. Ülkemiz için bu fiyata bu kadar ücret veren olacağını sanmıyorum. Diğer oyunlarına bakarak söyleyebilirim ki 50 TL üzeri bir fiyat verilmez oyuna. Ayrıca sistem gereksinimleri yüksek. Oyunların fragmanlarından ziyade oyun içi görüntülere bakmakta yarar var.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.