Sinema

Sherlock Holmes 3’ün Çekimleri Başlıyor!

Yazar Eren Can

Guy Ritchie’nin yönetmenliğini üstlendiği Sherlock Holmes serisinin üçüncü bölümü için bu yılın sonbaharında çekimlere başlanıyor.

2009 ve 2011 yılında çekilen ve hem seyirci tarafından geçer not alıp, hem de gişede oldukça başarılı olan Sherlock Holmes serisi, beş yıllık bir aradan sonra geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda yine Guy Ritche’i göreceğimiz filmin başrollerinde ise diğer filmlerde olduğu gibi Robert Downey Jr. ile Jude Law yer alacak. Sir Arthur Conan Doyle’ın kaleme aldığı Sherlock Holmes serisinin birçok kez televizyona ve beyazperdeye uyarlanmasına şahit olduk.

SHH2-02224

Prodüktör Joel Silver önümüzdeki sonbaharda yeni Sherlock Holmes filminin çekimlerine başlanacağını söyledi. Müjdeli haberleri bu kadarla sınırlı olmayan Silver, ayrıca serinin bir üçleme olarak sonlanmayacağını, hayranlar görmek istedikleri sürece yeni Sherlock Holmes filmleri çekmeye devam edeceklerini söyledi.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

3 Yorum

  • Direk Robert Downey Jr’yi aradı gözlerim ve görünce rahatladım. Son yıllarda bekleyeceğim en mükemmel film olacak eğer çıkarsa.

  • İyi bir elektrik yakalayan Robert ve Jude bu seferde heyecan ile Sherlock Holmez izletireceklerdir bize. Ve Devam edeceği açıklamasıda gayet normal. Hızlı ve öfkeli ‘nin 8. çekildikten sonra 🙂

  • İlk iki film oldukça güzel ve heyecanlıydı, diğer yandan arasıra Robert’i Marvel filmleri haricinde görmekte iyi geliyor insana 🙂

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.